ÜÇGE
EN | DE

HABER DETAY


Ana Sayfa / Haberler

2.Mali İşler ve Finans Yöneticileri Zirvesi

Üçge’nin resmi sponsoru olduğu, 2.Mali İşler ve Finans Yöneticileri Zirvesi, Üst Düzey Katılımcılarıyla İstanbul’da Toplandı

Türkiye ve dünyanın önde gelen finans otoriteleri, 2.Mali İşler ve Finans Yöneticileri Zirvesi’nde bir araya geldi. EDUPLUS tarafından düzenlenen ve 19 Haziran 2014’de Maslak İstanbul Sheraton Otel’de gerçekleşen zirvede dünyanın önde gelen markalarının üst düzey finans yöneticileri yenilikçi teknolojiler, krizden korunma yöntemleri, gelecek ekonomi öngörüleri gibi önemli konuları mercek altına alındı. Konferansın açılışını Eduplus Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Çağlar Çoroğlu gerçekleştirdi.

Finans dünyasının önde gelen isimlerinin konuşmacı olarak katıldığı zirvede finansı meslek olarak seçmiş yönetici adayı ve yöneticilerin en güncel bilgilerle tanışması ve işlerinde fark yaratması amaçlanıyor. Ayrıca interaktif bir ortamda gerçekleşecek zirve, finansla ilgili bilgi ve deneyimlerin paylaşıldığı, yeni vizyon ve farklı bakış açılarının kazanıldığı bir ortam oluşturuluyor.

2.Mali İşler ve Finans Yöneticileri Zirvesi’nde Türkiye’nin ve dünyanın en önemli şirketlerinin CFO, genel müdür yardımcıları, direktörleri ve akademisyenlerden oluşan yirmi konuşmacı, onlarca oturum ve finans dünyasıyla ilgili önemli konulara yer verildi. Aynı zamanda katılımcılarına sektördeki yeni trendleri, teknikleri ve uygulamaları başarılı yöneticilerden ve otoritelerden dinleme ve öğrenme olanağı sağladı.

Hazine ve Dış Ticaret Eski Müsteşarı – Finans Kulüp Başkanı Tevfik Altınok, Türk Telekom Genel Müdürü Danışmanı Doç. Dr. Rasim Özcan, ALJ Finans Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nilüfer Günhan, Philips Türkiye CFO ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Utku Köse, Ericsson Türkiye ve İran CFO Özgür Demirci, Turkcell Superonline Finans Genel Müdür Yardımcısı – CFO Önder Şenol, Hitay Yatırım Holding Grup CFO Gürhan Kartal, STFA Yatırım Holding CFO Altan Dinç, Erdemir Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı Nezih Tunalı ve üst düzey yöneticiler konuşmacılar arasında yer aldı.

19 Haziran 2014 tarihinde Maslak İstanbul Sheraton Otel’de gerçekleşecek zirvede konuşmacıların paylaşacağı konular arasında, Türkiye ve Dünyada Ekonomik Gelişmeler!-Şirketlere Etkileri, Öngörüler ve Kriz Yönetimi, Uluslararası Şirketlerin Başarılı Finans Vizyonları, Strateji ve Uygulamaları, Sermaye Piyasası Araçları ile Etkili Finansman Sağlamak ve Yönetmek yer alıyor. Başarılı CFO’lar deneyimlerini ve taktiklerini katılımcılar ile paylaşma fırsatını yakaladı.