ÜÇGE
EN | DE

HABER DETAY


Ana Sayfa / Haberler

Akyurt Süpermarket Üçge İmzalı Yeni Konseptiyle Fark Yaratıyor

Akyurt Süpermarket, Üçge’nin Saturn Konsept donanımı ile mağazalarında fark yaratıyor. Üçge’ nin patentli ürünü olan Saturn Konsept ile donatılan mağazalar en verimli alan kullanımını sağlıyor ve ürünleri ön plana çıkaran estetik tasarımı ile mağazacılıkta farklı bir trend ortaya koyuyor. Saturn Konsept, Akyurt Süpermarket’in ilk olarak Ankara Keçiören mağazasında ve hemen ardından yeni açılan Ankara Çakırlar mağazasında uygulanmıştı. Son olarak Akyurt Süpermarket’in yeni konseptini uyguladığı mağazası Çakırlar-Batıkent şubesinin de geçtiğimiz günlerde açılışı gerçekleştirildi.

Akyurt Süpermarket’in, tamamen alışveriş yapan müşterilerinin kendisini mutlu hissetmesi ve mutlu ayrılmasına odaklandığı ve son teknolojiyi kullanarak hayata geçirdiği yeni mağaza konsepti büyük beğeni kazandı.

Yoğun bir ilginin yaşandığı Akyurt Süpermarket Çakırlar-Batıkent şube açılışına, Akyurt Süpermarket AŞ Yönetim Kurulu Üyeleri, Bakan Yardımcıları, Milletvekilleri, Sivil Toplum Örgüt Yöneticileri, Ankara’nın önde gelen Sanayici-iş adamları ve Akyurt Süpermarket çalışanları katıldı.

Akyurt ailesinin eksiksiz katıldığı açılış töreninde, müşteriler özellikle sektörün en iyisi olan kırmızı et ürünlerine büyük ilgi gösterdi. Tamamen anne eli değmiş gibi hazırlanan unlu mamüllerin satıldığı Gurmella reyonundan yeni çıkmış sıcak unlu mamüller, şarküteri ürünlerinden seçmeler ve taze çay, açılışa katılan davetlilere ikram edildi. Akyurt süpermarket yönetimi, misafirler ve Akyurt çalışanları müşteriler ile birlikte kahvaltı yaptı.

Açılışta en büyük gurur kaynağı ise müşterilerden gelen olumlu tepkiler oldu. Müşteriler, bölgede kaliteli, nezih ve rahat alışveriş yapabilecekleri bir süpermarket ortamına Akyurt Çakırlar şubesi ile kavuştuklarını belirterek Akyurt çalışanlarına teşekkürlerini iletti.