ÜÇGE
EN | DE

HABER DETAY


Ana Sayfa / Haberler

BAŞARININ FOTOĞ”RAF”I ATLAS KÖYÜ’NDE…

Bursa’nın Nilüfer İlçesi’ne bağlı Atlas Köyü’nde kurulan Atlas Köy Kadınları Dayanışma Derneği’nin el emeği ürünleri, ÜÇGE ile hayata geçirilen proje kapsamında kurulan ÜÇGE raflarında sunulmaya başladı.

'Birlikten kuvvet doğar' diyerek 2011’de dernek çatısı altında bir araya gelen Atlas Köyü kadınları hem ananelerimizden kalan eski motiflere yeniden hayat veriyor, hem de köye özgü doğal lezzetleri tanıtıyorlar.


Biz de ÜÇGE Ailesi olarak, bu yılki sosyal sorumluluk projesi çalışmalarımız kapsamında, kadın dayanışmasının en güzel örneklerinden birini gerçekleştiren Atlas Köy Kadınları Dayanışma Derneği’nin bu anlamlı çalışmasında “bizim de çorbada tuzumuz olsun” diyerek dernek binasının içini raf sistemleriyle donattık. Dernek kadınlarının el emeği ürünlerinin en güzel ve en düzenli şekilde ziyaretçilere sunulmasının mutluluğunu birlikte yaşadık.


Bizi ziyaretimiz süresince içten ev sahipliği ile ağırlayan dernek başkanı Fatma Sevinç ve değerli dernek üyelerine gönülden teşekkür ederiz.


Atlas Köy Kadınları Derneği’ni mutlaka ziyaret etmenizi öneriyoruz. Dernek kadınlarının içten ev sahipliğinde ve köye özgü enfes lezzetlerle, köy ortamının tadını çıkarabileceğiniz muhteşem bir atmosfer sizi bekliyor.


İletişim için : 0506 752 20 80

#perakende #raf #dernek #atlasköyü #çalışma #sorumluluk #sosyalsorumluluk #destek #ziyaret #ağırlama #lezzet #üçgeliolmak