ÜÇGE
EN | DE

HABER DETAY


Ana Sayfa / Haberler

BURSA VALİSİ MÜNİR KARALOĞLU ÜÇGE’Yİ ZİYARET ETTİ

Vali Münir Karaloğlu, “ Yaptığınız her yeni yatırım istihdam ve kazanç olarak geri dönecektir.” dedi.

Bursa Valisi Münir Karaloğlu, Üçge’nin Bursa Organize Sanayi Bölgesi’ndeki ana fabrikasında Yönetim Kurulu Başkanı Gökçin Aras’ı ziyaret etti.

Mağaza ekipmanları ve raf sistemleri alanında sektörünün öncüsü olan firmanın üretim tesislerini inceleyen Vali Karaloğlu : “ Ürün çeşitlilikleri ile her mağazada kendisine yer edinen bir firmanın, aynı zamanda sürdürülebilir gelecek ve nitelikli insan kaynağı projelerine destek olması sevindirici” dedi.

Üçge Yönetim Kurulu Başkanı Gökçin Aras, Güç - Güven – Görkem sloganı ile sektörde yola çıktıklarını ve bugün Bursa’ da üretim yapan 5 ayrı fabrika ile dünyanın 70 ülkesine ihracat yaptıklarını söyledi. Gökçin Aras, “750 çalışanımız ile hizmet verdiğimiz perakende sektörünün 38 yıllık çözüm ortağı olarak uluslararası düzeyde de 1 numara olmak için hiç durmadan çalışıyoruz.” dedi.

VALİ’ DEN EBRU SANATI

Ebru sanatı ile suya yaprak motifi işleyen Vali Karaloğlu, ebru sanatının yabancısı olmadığını hünerli elleriyle kanıtladı.

VALİ DOĞAYA UZANAN ELLER EKİBİ İLE BİRARAYA GELDİ

Üçge firmasında çalışan çevre gönüllülerinin hayata geçirdiği Avrupa Birliği destekli Doğaya Uzanan Eller projesini değerlendiren Vali Karaloğlu, proje kapsamında hazırlanan ve içerisinde karaçam ağaç tohumları bulunan çevreci kalemlerden aldı. Şuan Bursa’daki 15 okulda, 1500 öğrenciye ulaşan projenin daha kapsamlı hale getirilmesini isteyen Vali Karaloğlu; ‘Gelecek nesiller ve yaşanabilir bir dünya için doğaya sahip çıkmalıyız’ dedi.