ÜÇGE
EN | DE

HABER DETAY


Ana Sayfa / Haberler

Dünya liderliği yolunda hızla ilerliyoruz

Üçge Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hayri Tuncer: “Dünya liderliği yolunda, 2014 yılında da yeni yatırımlarla, sadece rakamlarla değil fark yaratacak projelerle büyümeye ve perakende sektörüne hizmet vermeye devam edeceğiz.”

1976 yılından bugüne, yerel, ulusal ve uluslararası bir firma olmanın evrelerini yaşadık. Bugün üretiminin yarısından fazlasını ihraç eden bir firma olarak hem yerel, hem ulusal hem de uluslararası perakendecilerle çalışıyoruz. Bursa’da Kurulu 5 ayrı fabrikamızda toplam 80 bin metrekare üretim alanımız mevcut. Yılda ortalama 40 bin ton çelik, 42 bin tabaka ahşap hammadde işliyoruz. 40 ülkede distribütörlüğümüz ve Türkiye’de 15 bölge temsilciliğimizle müşterilerimizin her an yanındayız. 750 çalışanımız ile daha iyi ürün ve daha iyi hizmet kalitesi için çalışıyor, dünya liderliği yolunda hep birlikte ilerliyoruz.

Perakendede 37. yılımızda, sektörle paralel olarak hedeflerini yakalayan bir büyüme grafiği içinde olduk. Yeni yatırımlarımızla, yurt içinde ve dünyada büyümeye devam edeceğiz. Butik Mağazacılık alanında yaptığımız makine ve Ar-Ge yatırımlarıyla bu alanda da iddialı bir şekilde ilerliyoruz. Bu yıl faaliyete geçen MKP Organize Sanayi Bölgesi’ndeki 5. fabrikamızla, depo raf sistemlerinde üretim kapasitemizi ikiye katladık. Buradaki makine ve teknoloji yatırımlarımız 2014 yılında da artarak devam edecek. Ar-Ge çalışmalarımız ve teknoloji yatırımlarımızla, sektörün ihtiyaçlarını inovatif çözümlerle karşılamak için durmaksızın çalışıyoruz.

Üçge dünya devlerinin tercihi olan bir marka. Hipermarketlerden, yapı marketlere, butikten, eczaneye, züccaciyeden, elektronik marketlere kadar bütün satış noktaları için mağaza ekipmanları ve raf sistemleri üretmekteyiz, pek çok dünya devi markanın çözüm ortağıyız. Bu firmalarla paydaşlığımızı sürdürürken, yeni firmalara da hizmet vermeye başladık. İhracatta da çok başarılı işlere imza attık. Şu an 70 ülkeye ihracat yapan bir firmayız. Avrupa’dan, Afrika’ya, Rusya’dan, Ortadoğu’ya kadar Üçge markalı ürünleri mağazalarda görebiliyorsunuz. Dünya lideri olma hedefimize hızla yaklaşıyoruz. Bu yıl da yine “Anadolu’nun En Büyük 500 Şirketi” ve “Bursa’nın ilk 250 Büyük Firması” listelerinde yerimizi aldık. Dünya liderliği yolunda, 2014 yılında da yeni yatırımlarla, sadece rakamlarla değil fark yaratacak projelerle büyümeye ve perakende sektörüne hizmet vermeye devam edeceğiz.