ÜÇGE
EN | DE

HABER DETAY


Ana Sayfa / Haberler

Engelli öğrencilere yeni yıl partisi

Üçge A.Ş. ev sahipliğinde gerçekleşen ve Doğa Koleji Bursa Öğrenci Meclisi’nin organize ettiği, 57 engelli öğrencinin yüzünü güldüren Yeni Yıl Eğlencesi, 26 Aralık 2013 tarihinde, Üçge BOSB tesislerinde gerçekleşti.

Beyaz Okyanus Özel eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde eğitim gören 57 engelli öğrenci, Üçge BOSB tesislerindeki muhteşem partiyle yeni yıla merhaba dedi. Doğa Koleji Bursa Öğrenci Meclisi tarafından organize edilen ve Üçge’nin ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlikte, engelli öğrenciler Bursa’nın önde gelen kurum ve kuruluşlarının sürprizleriyle, dopdolu ve eğlenceli bir gün geçirdi.

Üçge BOSB tesislerinde gerçekleşen etkinlik, Bursa’nın meşhur köftecisi Köfteci Yusuf’un öğle yemeği ikramı ve Sunucu Doğukan Erdem Kutlu’nun açılış konuşmasıyla başladı. Üçge Konferans Salonu’nda öğrenciler, İzgören Akademi Bursa Bölge Müdürü Özlem Erbaşlar’ın aktardığı “Kendi Hayatınızın Lideri Olun” başlıklı semineri ilgiyle izlediler. Seminerin ardından gerçekleşen sinema gösteriminde, çizgi film keyfi yaşayan öğrencilere ayrıca, Noel Baba, Üçge A.Ş., Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Kafkas A.Ş.’nin hazırladığı sürpriz hediyeleri dağıttı.

Özel Beyaz Okyanus Rehabilitasyon Merkezi yetkililerinin katkıda bulunan kişi ve kurumlara teşekkür plaketi takdim etmesi ve birlikte çekilen hatıra fotoğrafıyla etkinlik son buldu.