ÜÇGE
EN | DE

HABER DETAY


Ana Sayfa / Haberler

Eurometall Yeni Depo ve Mağaza Binasına Taşındı

Eurometall, yapımına 2014 yılında başladıkları ve Bursa Kestel Organize Sanayi Bölgesi’nde yaklaşık 500 bin TL bütçe ile şekillenmesi planlanan yeni depo ve mağaza binasına taşındı.

Yelpazesindeki 30 bini aşkın ürünle perakende sektörüne yönelik faaliyet gösteren Eurometall, çeşitlendirdiği ürün gamıyla müşteri portföyüne ofis, sanayi ve lojistik sektörlerini de dahil etti. Üçge Grup bünyesinde 2011 yılından bu yana faaliyet gösterdiklerini söyleyen Eurometall Genel Yönetmeni Oğuz Vardar “Perakendeye yönelik A’dan Z’ye çok geniş bir ürün gamı sunuyoruz. El sepetlerinden market ve yük taşıma arabalarına, tel konteynerlerden bidonlara, kuru gıda çeşmelerinden plastik raflara, opti ve sürgülü çerçevelerden aksesuarlara kadar uzanan yelpazemizde mağazalara yönelik ürün çeşitliliğini artırmaya odaklandık” dedi.

Vardar “Yeni yatırım bünyemize kattığımız showroomumuzda müşterilerimize ürünlerimizi daha kolay sergileme imkanı sağladık. Ayrıca çalışma ofisimizi de, Eurometall’in renkli yüzünü yansıtan yeni binamıza taşıdık. 600 metrekare yeni binamız ve 10 bin metrekarelik depomuz ile faaliyetlerimizi daha da verimli şekilde sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.