ÜÇGE
EN | DE

HABER DETAY


Ana Sayfa / Haberler

Hapeloğlu Çarşı Görkemli Bir Törenle Açıldı

Rize’nin en büyük alışveriş merkezlerinden Hapeloğlu AVM, yeni konseptiyle Çarşı mağazasını hizmete açtı. Hapeloğlu’nun, Çarşı AVM’de mağaza donanımı ve raf sistemlerinde tercihi Üçge oldu.

8 bin metrekare alanda 10 katla hizmete açılan Hapeloğlu Çarşı mağazasının açılışına Rize Milletvekili Hasan Karal, Belediye Başkanı Reşat Kasap, T.S.O.Başkanı Şaban Aziz Karamehmetoğlu, Müsiad İl Başkanı Mahmut Tabak, İl Meclis Başkanı Mehmet Kazancı, Perder koordinatörü Bülent Erhan, AK parti il Başkanı Muhammet Avcı, CHP MV.adayı Kenan Bıyık, Sivil Toplum Kuruluşları, siyasiler ve çok sayıda vatandaş katıldı. Yağan yağmura rağmen açılışa vatandaş yoğun ilgi gösterdi.

Hapeloğlu Yönetim Kurulu Üyesi Emre Hapeloğlu, Hapeloğlu ailesi olarak bu günlere gelmelerinde desteği olan tüm Rize halkına teşekkür ederek, mağazalarının ilimize hayırlı olmasını temennisinde bulundu. Ayrıca Hapeloğlu, 40 yıllık mazisi olan Hapeloğlu’nun 8 bin metrekarede 100 personelle birlikte profesyonel hizmete devam edeceklerini, marketçilik yanında kafeterya, çocuk oyun parkı, oyun salonu, mobilya, beyaz eşya, halı, hazır giyim, ev tekstili, zücaciye bölümleri ile hizmetlerini sürdüreceklerini söyledi.

Rize Belediye Başkanı Reşat Kasap mağazanın ilimize hayırlı olmasını dilerken, TSOB Şaban Aziz Karamehmetoğlu, Hapeloğlu şirketler grubunu ilimize yaptığı ticari faaliyet ve istihdam sağladığı için teşekkür etti. Müsiad Başkanı Mahmut Tabak ise Hapeloğlu markasının Trabzon, Giresun, Ordu ve hatta Samsun’a ulaşılması temennisinde bulunarak mağazanın ilimize hayırlı olması diledi.

Hapeloğlu’nun 100 personelle istihdam noktasında bir açığı kapattığını ifade eden Karal, Rize’nin hayatına renk katacak bu işyerinin ekonomiye güç katacağını, bir el arabasının üzerinde başlayan ticari hayatın, azim ve kararlılıkla bu günlere geldiğini belirterek, sıfırdan bu günlere gelen Hapeloğlu kardeşleri tebrik ederek, ticari hattında bol kazançlar diledi.