ÜÇGE
EN | DE

HABER DETAY


Ana Sayfa / Haberler

Rossmann Can Park Mağazası’nda Üçge İmzası

Türkiye'ye 2009 yılında yatırım yapma kararı alan dünya devi Rossmann, Türkiye’deki 29’uncu mağazasını, Üçge imzasıyla Can Park AVM’de açtı. Çeşitli şehirlerin merkezlerini hedef alarak mağazalaşma sürecine devam eden Rossmann, Türkiye'deki yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor.

5 yıldır Türkiye’de faaliyet gösteren Rosmann, kendine özgü kişisel bakım, kozmetik ve sağlık marketi konseptiyle, mağazalarında cilt ve vücut bakımı, ağız ve diş bakımı, saç bakımı, bebek bakımı, ithal ve yerli parfümler, organik gıda ürünleri, atıştırmalık gıda ürünleri, sağlık ve hijyen ürünleri, ev temizliği, ev idaresi, medya, kitap-kırtasiye, oyuncak, dekorasyon ve hediyelik eşya kategorileri mevcut. Tanınmış marka ve ürünlerini müşterilerine uygun fiyatlarla sunmayı ilke edinen Rossmann'ın, Rossmann Kalite Markaları olarak tanımladığı, kendisine ait 40 markası ve bu markalara bağlı 3000 ürünü bulunuyor.

Can Park AVM’de Üçge dokunuşuyla şekillenen 450 metrekarelik Rossmann mağazası, metal, ahşap ve pleksi şapkalar ve led aydınlatma sistemlerinin kullanıldığı şık bir mağaza olarak dikkat çekiyor.