ÜÇGE
EN | DE

HABER DETAY


Ana Sayfa / Haberler

ÜÇGE, EGE PERDER ÜYELERİYLE BULUŞTU

Ege PERDER üyeleri, 28 Nisan’da, Manisa Anemon Otel’de, Üçge sponsorluğuyla gerçekleştirilen üye toplantısında bir araya geldiler. 25 üyesi bulunan Ege PERDER’den yaklaşık 40 perakendecinin katılım gösterdiği organizasyonda perakende sektörü değerlendirildi.

Endüstriyel Psikolog Dilara Kızılçay; “Gerçek Sermayemiz İnsandır”
Ege Perder üyeleri, organizasyon kapsamında Endüstriyel Psikolog Dilara Kızılçay ile bir araya geldi. Çalışan bağlılığı, kuşaklara göre kişilerin gösterdiği özellikler ve perakende sektöründe daha verimli ve uzun vadeli istihdamın sağlanması için neler yapılabileceğinin konuşulduğu söyleşi Ege Perder üyeleri tarafından ilgiyle izlendi.

Uzmanların sunumları büyük ilgi gördü
Üçge’nin hazırladığı etkinliklerde Üçge Elektronik firmasının standında distribütörü olduğu dünya devi Bizerba’nın son teknoloji Kiosk terazileri sergilendi. Toplantı salonunda Üçge’nin sunumunun ardından, Türkiye’nin köklü eğitim kurumlarından biri olan İzgören Akademi tarafından, gerçekleştirdikleri faaliyetleri ve sosyal sorumluluk projelerini içeren bir sunum gerçekleştirildi. Perakende sektörü alanında tecrübeli eğitmen Sinan Asılyazıcı “Köpekbalıkları ile Balık Tutmak” adlı kitabını üyeler için imzaladı ve toplantıda üyelere yaptığı sunumda perakende sektörünün değerlendirmesini yaptı.

Bagomat hediye çekilişi toplantıya renk kattı
Eurometall Genel Yönetmeni Oğuz Vardar, poşet tasarrufu ile çevre dostu olmasının yanında müşteri ve kasiyerlere zaman kazandıran özelliği ile son dönemde perakendecilerin yoğun ilgi gösterdiği elektronik poşet makinesi Bagomat ürünü hakkında bilgilendirme yaptı. Vardar, sunumunun sonunda çekiliş ile bir üyeye Bagomat hediye edeceğini açıkladı. Ege Perder Başkanı Vahdet Sarıkaya tarafından yapılan çekilişte, Gürmar Marketler Zinciri Eurometall firmasından 1 adet Bagomat elektronik poşet makinesi kazandı.