ÜÇGE
EN | DE

HABER DETAY


Ana Sayfa / Haberler

Üçge 12’nci Kalite ve Başarı Sempozyumu Sponsoru

Üçge’nin hizmet sponsorları arasında olduğu 12’nci Kalite ve Başarı Sempozyumu, 18-19 Nisan 2014 tarihlerinde “Yolculuk Nereye?” temasıyla Bursa Almira Otel’de gerçekleştirilecek.

Bu yıl 12’ncisi gerçekleştirilecek olan Kalite ve Başarı Sempozyumu her yıl olduğu gibi yine dopdolu bir programla katılımcılarını ağırlayacak. İş, sanat, medya, STK ve eğitim camiasından çok önemli isimlerin konuşmacı ve moderator olarak yer alacağı sempozyum programı dahilinde, çalıştaylar, 12’nci Kalite ve Başarı Fuarı, Yaşam Kalitesi Paneli ve KalDer 1’nci Uluslararası Karikatür Sergisi düzenlenecek. Sempozyum boyunca ayrıca “Saklamıyorum, paylaşıyorum” kampanyası dâhilinde kurulacak olan kitap ve oyuncak kumbarasıyla, ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştırılacak hediyeler toplanacak.

Ana teması “Yolculuk Nereye?” olarak belirlenmiş olan bilgi şöleni boyunca, “Üretimde Sürdürülebilir Başarı”, “Çalışanlarla Başarmak”, “Müşteri için Değer Yaratmak”, “Yenileşim ve Fırsatlar”, “Eğitimde Başarı” ve “Mükemmellik Uygulamaları” başlıklarıyla düzenlenecek oturumların yanı sıra, Sanatçı Genco Erkal ve Yazar Enver Aysever’in katılımıyla “Yaşam Kalitesi Paneli” gerçekleştirilecek.

Sempozyum programı ve katılım koşulları için tıklayınız.

Konuşmacılar:
Garanti Bankası Eski CEO’su Akın Öngör, Sanatçı Genco Erkal, Uzman TV Kurucusu Ersan Özer, Boğaziçi Caz Korosu Şefi Masis Aram Gözbek, Dünya Odalar Birliği Onursal Başkanı Rona Yırcalı, Tofaş CEO’su Kamil Başaran, LCW Yönetim Kurulu Üyesi Necip Özçer, Samsung Tüketici Elektroniği Satış ve Pazarlama Direktörü Hüseyin Erel, Turkcell Müşteri Deneyimi Direktörü Meltem Şahin, Vestel Ar-Ge Yöneticisi Metin Nil, ODTÜ Rektörü Prof. Dr. Ahmet Acar, Koç Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Çiğdem Kağıtçıbaşı, Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Doç. Dr. Yusuf Tekin, Dünyaya Nam Salan Taksici İhsan Aknur, Lokman Hekim Sağlık Vakfı Kurucusu Dr. Ayhan Tokgöz, Aras Kargo Genel Müdürü Salim Güneş, Viko Teknik Direktörü Orhan Ünal, Yazar Enver Aysever

Oturum Başkanları:
KalDer Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Doğan, KalDer Yön. Kur. Bşk. Yrd. Dr. Hasan Kuş, CNN Türk Ekonomi Müdürü Emin Çapa, OSD Genel Sekreteri Dr. Ercan Tezer, Bursa Gaz Genel Müdürü Ahmet Hakan Tola, Kanal D Program Yapımcısı Abbas Güçlü, Uludağ Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Müfit Parlak, KalDer Eskişehir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Burak Erdinç