ÜÇGE
EN | DE

HABER DETAY


Ana Sayfa / Haberler

Üçge “6.Yönetim Zirvesi” Sponsoru

PERYÖN Güney Marmara Şubesi (Türkiye İnsan Yönetimi Derneği) ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) tarafından bu yıl 6’ncısı düzenlenen "Yönetim Zirvesi", 8 Kasım’da "Yönetmek Sanattır" ana teması ile gerçekleştirildi. Üçge’nin sponsor olduğu zirveye farklı sektörlerden çok sayıda yönetici katıldı.

BTSO Hizmet Binası’nda gerçekleştirilen etkinlik, Peryön Güney Marmara Şubesi Başkanı Ogün Yıldız’ın açılış konuşmasıyla başladı. Dünyada ve Türkiye’de yönetim trendlerinin ve başarı hikâyelerinin paylaşıldığı oturumlara, Bursa’nın önde gelen firmalarının ve kamu kuruluşlarının yöneticileri, insan kaynakları uzmanları ve akademisyenler dinleyici olarak katıldı.

Etkinliğin Yıldızı Üçge
Sponsorluğu, katılımı ve fuaye alanındaki Üçge ve PEBEV stantlarındaki aktiviteleriyle, katıldığı her etkinlikte olduğu gibi zirvenin yıldızı yine Üçge oldu. Bursa Büyükşehir Vali Yardımcısı Mehmet Vedat Müftüoğlu’nun da ziyaret ettiği Üçge stantları etkinliğin ilgi odağı oldu. Üçge, stantlarında dağıttığı “Akıl Oyunları” ile “Çözüm için bize ulaşın” mesajını tekrar etti.

Tango gösterisiyle başlayan 6’ncı Yönetim Zirvesi, düzenlenen hediye çekilişiyle son buldu. Çekilişte katılımcı firmaların sunduğu hediyeler talihlilerle buluştu. Perakendenin köklü yayın grubu Ekonomi Yayınları tarafından 1 talihliye, 1 yıllık Market, Mağaza, Lojistürk ve Endüstrim dergilerinin aboneliği hediye edilirken, Eurometall market sepetleri de talihlilerini buldu. Oturumlar sonunda sponsor firmalara katkılarından dolayı plaket verildi. Üçge adına plaketi, Arge Metot Uzmanı Arzu Nalcı aldı.

Nilüfer İş Okulu’na Üçge Desteği
Hafif zihinsel engelli çocuklarımızın eğitim gördüğü Nilüfer İş (NİŞ) Okulu da, Üçge desteğiyle, fuaye alanında bir stantla yer aldı. Niş Okulu öğrencileri el emeği ürünlerini sergileme, satış yapma ve Bursa iş dünyasına kendilerini tanıtma fırsatını yakaladı. Bursa Vali Yardımcısı Mehmet Vedat Müftüoğlu, BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay’la ve zirveyi ziyaret eden daha pek çok firma üst düzey yetkilisi ile bir araya gelen NİŞ Okulu rehber öğretmeni Nilgün Babür, etkinlik sonunda yaptığı konuşmada, Üçge ailesine her platformda Niş Okulu’nu desteklediği ve yanında olduğu için teşekkür etti.