ÜÇGE
EN | DE

HABER DETAY


Ana Sayfa / Haberler

Üçge AR-GE Metot Bölümü Teknik Eğitim Serisi

Üçge, AR-GE Metot ekibine üretim sahasında uygulamalı eğitim serisi başlattı. Eğitim, Üçge olarak sürekli yenilenen ve gelişen üretim teknolojilerinin tasarımlara en verimli ve yaratıcı şekilde yansıtılması amacıyla gerçekleştiriliyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Üçge Genel Üretim Yönetmeni Özden İnce “Mağaza ekipmanları ve raf sistemleri alanında üretim teknolojilerini yakından takip ediyor ve sürekli yeni yatırımlar yapıyoruz. Sektörümüzde en gelişmiş makine parkuruna sahip firmayız. Bu yenilikleri tasarımlarımıza da yansıtarak, müşterilerimize maksimum fayda sağlayacak çalışmalara imza atmak ve sektördeki farklılığımızı daha da artırmak amacıyla tasarım ekimize üretim sahamızda uygulamalı eğitim serisi başlattık.

AR-GE Metod Yönetmenimiz ve Yeni Ürün Tasarım (YÜT) ekibimiz tarafından verilen ilk eğitimde CNC Abkant ve Kaynak Makineleri üzerinde çalışma yaptık. Amacımız kalite, maliyet gibi temel unsurlarda tasarım aşamasında verimliliğimizi artıracak sonuçlar elde etmek, proseslerimizde standart yapıyı oluşturmaktır. Eğitimlerimizi makine başında uygulamalı olarak gerçekleştiriyoruz. Tasarım çalışmalarımızda makine özelliklerine, yeterliliklerine ve kapasitesine göre en uygun ve en verimli çalışmaların ortaya çıkması, diğer taraftan var olan bilgilerimizi güncelleme ve ekip arkadaşlarımızın fikirlerini paylaşması ile ortak akıl oluşturma açısından faydalı olacağı inancındayız. Eğitimlerimize ahşap, polisaj ve tel bölümlerindeki makine parkurlarımızla devam edeceğiz” dedi.