ÜÇGE
EN | DE

HABER DETAY


Ana Sayfa / Haberler

Üçge DRS Kalite ve Başarı Sempozyumu'nda

Kalite ve Başarı Sempozyumu’nun 13.sü, Mükemmelliğe Yolculuk teması ile 17-18 Nisan 2015 tarihlerinde Almira Otel’de düzenlendi. Kaliteden ödün vermeyen anlayışı ve inovatif ürünleriyle alanında takip edilen bir firma olan Üçge DRS, sempozyumda açtığı stantta ziyaretçilere depolama çözümleri hakkında bilgilendirmeler yaptı.

Bursa’da her yıl değişik bir ana tema çerçevesinde geniş bir bilgi ve düşünce paylaşım platformu oluşturmak amacıyla düzenlenen Kalite ve Başarı Sempozyumu KalDer Bursa Şubesi ve BUSİAD işbirliğinde, T.C. Bursa Valiliği, Uludağ Üniversitesi, Uludağ İhracatçı Birlikleri ve Aiesec Bursa Şubesi destekleriyle Almira Otel’de gerçekleştiriliyor.

Zengin ve sürekli yenilenen organizasyon yapısıyla her yıl katılımcı sayısı artan sempozyuma her yıl 3000’in üzerinde kişi katılıyor.

Sempozyumda, katılımcılar 1 ana oturum, 6 alt oturum, Yaşam Kalitesi Oturumu, Bursa Kalite Ödül Töreni, 13. Kalite ve Başarı Fuarı, “Saklamıyorum, Paylaşıyorum” Kitap ve Oyuncak Kumbarası, Karikatür Sergisi, Carnaval Turco Performans Gösterisi, Sempozyum hatırası fotoğraf çekimi, kitap imza saatleri gibi farklı etkinliklere katıldı.

Sempozyumun ana oturumunda CNN Türk Ekonomi Editörü Cem Seymen, Gedik Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hülya Gedik, Sabancı Holding Eski Ceo’su Hazım Kantarcı yer aldı.