ÜÇGE
EN | DE

HABER DETAY


Ana Sayfa / Haberler

Üçge DRS, Logimat Fuarı'nın Yıldızı

Yılın en önemli İntralogistik etkinliği olan Logimat 2015, 10-12 Şubat tarihleri arasında Almanya Stuttgart’ta gerçekleştirildi. Katılımın yüksek olduğu Logimat Fuarı’nda Üçge Depo Raf Sistemleri, birbirinden farklı ürünleriyle fuarın ilgi odağı oldu.

Dünyanın en önemli fuarlarından birisi olan Logimat’ta Türkiye’nin en önemli markalarından birisi olan Üçge Otomatik Depolama ve Depo Raf Sistemleri, Fuarın Ana hol girişi,1. HOL EO 35 'de standında ziyaretçi akınına uğradı.

Üçge, yarı otomatik depolama Autopal (Otomatik Palet Taşıyıcı) ve Mobil Racking (Hareketli Depo Raf Sistemleri) şovu ile ilgi odağı oldu. Üçge DRS Otomatik Depolama ve Depo Raf Sistemleri Dış Ticaret Sorumlusu Adem Fırat Bulut Avrupa’nın en önemli fuarlarından biri kabul edilen Logimat 2015 hakkında “Üçge DRS intralojistik sektöründe ülkemizin gururu olmaya devam ediyor. Dünyaya otomatik depolama raf teknolojilerimizi gururla anlatıyoruz. Bu yıl da çok ciddi proje ve anlaşmalar ile dönüyoruz. Ülkemizi başarıyla temsil ettiğimiz standımızı ziyaret eden tüm konuklarımıza ve organizasyona katkı sağlayan kurumlara teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuştu.