ÜÇGE
EN | DE

HABER DETAY


Ana Sayfa / Haberler

Üçge PAS Ekibi Büyüyor

Üçge, 2014 yılında müşteri portföyünün ulusal ve uluslararası pazarda daha da genişlemesiyle birlikte Pazarlama Satış (PAS) Bölümü’nü daha verimli ve etkin kılacak bir yapılanma gerçekleştirdi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Üçge Pazarlama Satış Yönetmeni Esra Güven Altınkaya “Yeni yapılanmamızda bölümleri Kurumsal, Distribütör, Butik, Satış Sonrası Hizmetler, Pazar Geliştirme, İç pazar ve Bayi geliştirme olarak uzmanlık alanlarına göre gruplandırdık. Bunun yanı sıra nitelikli insan kaynağına da yatırım yaparak, farklı dillerde uzmanlığı olan yeni proje yöneticisi ve satış sorumlusu arkadaşlarımızı Üçge bünyesine kattık” dedi.

Bu kapsamda, 2015 yılı itibarıyla Üçge bünyesinde göreve başlayan Pazarlama Satış Ekibi’ne Üçge BOSB ana fabrikasında bir oryantasyon programı da gerçekleştirdiklerini belirten Altınkaya “Programı Üçge Kurumsal Satış Yöneticisi Tolga Yıldız liderliğinde yürüttük. Oryantasyon kapsamında Üçge’ nin üretim süreçleri, AR-GE çalışmaları ve showroomda yer alan mağaza ekipmanları ürünleriyle ilgili bilgileri Türkçe ve İngilizce olarak tüm detaylarıyla aktardık. Amacımız bölümümüzün performansını daha verimli kılarak, müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak. Üçge PAS ekibi olarak 2015 yılında da, mevcut uzman arkadaşlarımız ve aramıza yeni katılan arkadaşlarımızla birlikte Üçge markasını daha da ileriye götürecek projelere imza atmaya devam edeceğiz” dedi.