ÜÇGE
EN | DE

HABER DETAY


Ana Sayfa / Haberler

WIN 2015 Fuarı'nın Yıldızı Üçge DRS

Türkiye ve Avrasya'nın en önemli imalat endüstrisi ve lojistik fuarı olan ve 19-22 Mart tarihlerinde Tüyap İstanbul’da gerçekleştirilen WIN-World of Industry yoğun ilgi gördü. Sektörün en inovatif ve tecrübeli isimlerinden biri olan Üçge Depo Raf Sistemleri, depo raf sistemlerine yönelik son uygulamalarıyla fuarın yıldızı oldu.

Türkiyede olduğu kadar uluslararası pazarda da dikkat çeken yapısı, markalaşma bilinci ve özgüveniyle Yenilikçi Depo Çözümleri konusunda, kendini her geçen gün geliştiren Üçge DRS, Ar-Ge çözümleri ile ithalatı minimuma indirirken, TÜBİTAK destekli pek çok projeyi yürütüyor. Verimli/farklı çözüm önerileriyle, müşteri taleplerine en kısa zamanda daha iyi fiyat politikası ile çözümler geliştiren Üçge DRS, uluslararası pazardaki etkisini ve Pazar payını giderek artırmayı hedefliyor.

Üçge Yönetim Kurulu Üyesi Okan Aras, " Firmaya özel çözümlerimiz ve minimum alanda maksimum depolama olanağı sağlayan projelerimizle en kısa zamanda ve daha iyi fiyat politikasıyla sektörün ihtiyaçlarına net bir şekilde çözüm olabiliyoruz. Fuarda bu çözümlerimizi sunduğumuz yenilikçi depolama sistemleriyle yer aldık. Autopal Sistem, Mobil Rack Sistem, Dikey Depolama Sistemi ve Hafif Yük Raf Sistemlerinin sergilendiği standımız ilgi odağı oldu. Misafirlerimiz ile önemli proje çalışmaları yapma fırsatı bulduğumuz fuar süreci şirketimiz açısından oldukça verimli geçti. Standımızı ziyaret eden tüm misafirlerimize teşekkür ediyoruz” dedi.