ÜÇGE
EN | DE

HABER DETAY


Ana Sayfa / Haberler

Watsons, Türkiye’de hızla büyüyor

Farklı pazarlardaki 11 binden fazla mağazası ile dünyanın en büyük uluslararası güzellik ve kişisel bakım perakendecisi A.S. Watson Group’un bir üyesi olan Watsons, Türkiye pazarında hızla büyüyor. Watsons Türkiye, mağaza donanımlarında sektörün tecrübeli ve lider markası Üçge’yi tercih ediyor.

2005 yılında Türkiye pazarına giren Watsons Türkiye, İstanbul Söğütlüçeşme ve Kartal’ da cadde mağazası olarak iki açılış daha gerçekleştirdi. Bursa Zafer Plaza AVM’ deki mağazası da Üçge tarafından yenilenen Watsons, Bursalı müşterilerini yeni mağaza konsepti ile karşılamaya başladı. Watsons, İstanbul Buyaka AVM’de gerçekleştirdiği yeni mağaza açılışı ile birlikte Türkiye’de toplam 165 mağaza sayısına ulaştı. İstanbul Buyaka AVM mağazasının bir özelliği de Watsons’ın en yeni konseptinin Türkiye’de ilk kez bu mağazada uygulanmış olması.

Watsons mağazalarında Türkiye pazarında satılmakta olan uluslararası ve yerel kozmetik ve kişisel bakım markalarının yanı sıra firmanın kendi ürünü olan, kalitesi ve yenilikçi özellikleriyle öne çıkan çok sayıda ürünü de en rekabetçi fiyat koşullarıyla sunuyor. Watsons, zevkli ve eğlenceli bir mağaza konsepti içinde sunduğu ürünler ve hizmetler ile müşterilerinin hayatında pozitif bir fark yaratmayı amaçlıyor.