ÜÇGE
EN | DE

HAKKIMIZDA

Dünya Markalarının
Bir Bildiği Var

AŞAĞI

ÜÇGE, 45 yıllık deneyimi ve yenilikçi vizyonu ile perakende ve lojistik sektörlerinin dünyadaki en önemli tedarikçilerinden biridir.

Yüksek Teknolojik Donanım

90 ülkeye ihracat yapan ÜÇGE, ürün çeşidine yönelik özel ürünleri ile hipermarket, elektronik - yapı market, butik mağaza, kozmetik, eczane, züccaciye ve sanayinin diğer farklı kollarındaki pek çok satış alanı için mağaza ekipmanları ve depo raf sistemleri üretmektedir.

title

Avrupa’nın en büyük entegre tesisi

ÜÇGE standart metal raf üretiminin yanı sıra butik ve mağaza konsept tasarımlarına uygun her türlü ahşap, kaplama, paslanmaz çelik, tel, pleksi, cam, deri-kumaş döşeme, lake boyama vb. uygulamalarla tüm malzemeleri incelikle işlemekte ve arzu edilen tasarıma dönüştürmektedir. ÜÇGE, bugün geldiği noktada Avrupa’da mağaza ekipmanları ve raf sistemleri sektöründe ilk beş firma içerisinde yer alan ve Avrupa’nın en büyük entegre tesislerinde faaliyetlerini sürdüren, ulusal ve global markaların tercihi bir firmadır.

Dünya Markalarının Bir Bildiği Var

ÜÇGE, perakende sektöründe çok sayıda ulusal ve uluslararası firmaya proje üretiyor ve tüm kategorilerde yılda toplam 5000’e yakın mağaza kuruyor. Dünyanın en seçkin markaları mağaza donanımları ve raf sistemlerinde ÜÇGE’yi tercih ediyor.

ÜÇGE, sektörünün ilk ve tek AR-GE Merkezi

ÜÇGE kurulduğu günden bu yana sektöründe ‘ilk’leriyle bütünleşmiş, üretim, teknoloji, AR-GE, inovasyon ve patent alanlarında sürekli proje üreten, yenilikçi ürünlere imza atan bir firmadır. 2018 yılında Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından Ar-Ge Merkezi olarak onaylanarak sektöründe ilk ve tek Ar-Ge merkezi olmuştur. Üretim süreçlerinde robotik teknolojiyle ilerleyen ÜÇGE, aynı zamanda insana verdiği değerle de tüm projelerde deneyimli çalışanlarının ustalığı ışığında ve toplamda 100’e yakın AR-GE ve mimar ekibi ile hem sektörün gelişimi hem de global pazarda Türkiye’nin rekabet gücünü artırmak için fikir üretiyor, tasarlıyor ve proje geliştiriyor.

ÜÇGE, Avrupa’nın merkezinde

ÜÇGE, 2018 yılında, Avrupa’nın en önemli yatırım merkezlerinden biri olan Almanya Köln’de WORLD Warenhandels Gmbh adıyla yeni bir şirket kurmuştur. Bu bölgedeki ofis ve depo yapılanması ile uluslararası faaliyet gösteren müşterilerine depolama, nakliye, montaj, satış sonrası hizmetler ve gümrükleme konularında yüksek avantaj sağlamaktadır.