ÜÇGE
EN | DE

PROJELER

SPOR

Spor Mağazanızda Enerjiyi Yükseltin

AŞAĞISpor mağazalarınızda oluşturacağınız enerjik bir atmosfer, müşterilerinizin de marka algısına ve deneyimine katkı sağlıyor.

Spor giyim markaları, rekabetin her gün arttığı bir dönemde müşteri deneyimine etki eden faktörleri daha detaylı düşünmelidir. Sportif ürünlerin bulunduğu bir mağazada, görsel düzenleme ve raf sistemleri yerleşimi oldukça önemli olmakla birlikte, satışları arttırmakla kalmayıp tekrar satışlarını teşvik edecektir.

Spor mağazaları raf sistemleri, görsel mağazacılık uygulamaları ile eş zamanlı ilerlemelidir. Marka ve müşteri deneyimini birlikte geliştirebilmek için, mağaza tasarım süreci de, sektörün dinamizmine uyum sağlamalıdır. Sportif giyim perakendesi ekipmanları ve tasarımı konusunda tecrübemizi yansıttığımız spor mağaza raf sistemleri, standart mağaza konseptlerinize uygun veya mağaza özelinde tasarımlar olarak kurgulanarak kendi tesislerimizde üretilmektedir.

ÜÇGE tarafından tasarlanan ve üretilen spor mağazalar raf sistemleri, müşterilerinizin mağaza içerisinde gezinirken hayal güçlerini kurcalayacak ve odak noktasını ürünü deneyimlemeye ve satın almaya yönelik evriltecektir. Mağazalarda müşterilerinize en modern ve konforlu ortak kullanım alanlarını sunmanın en doğru yönetimi, uzman bir sportif giyim raf sistemleri üreticisi ile çalışmaktır. Markanın imajı ve müşteri deneyimi yolculuğuna önem veren perakendeciler, arka planda yapılan operasyonel işlemler için, mağaza deposu hafif yük raf sistemleri ve stok depolama raf sistemleri vasıtası ile mağaza içi operasyon hızını güncellemek için ellerinden geleni yapmalıdırlar.

Görsel mağazacılık ve vitrin tasarımı uygulamalarında bulunan mağaza ekipmanları; cansız mankenler, spor giyim perakendesine özel raf sistemleri üretimi, ayakkabı rafları, sportif giyim ürünleri duvar rafı sistemleri, aydınlatma, sunum ve vitrin ekipmanları ve daha bir çok noktada ÜÇGE Mağaza Ekipmanları A.Ş'nin uzman mimar ve satış proje ekipleri, her noktada en iyi hizmeti sunacaktır.

Unutulmamalıdır ki ürünlerinizin sunumu ne kadar görsel zekaya hitap ediyor ise o kadar akılda kalıcı ve dikkat çekici oluyor. Dünyaca ünlü spor markalarının mağaza projelerini hayata geçirmek, ÜÇGE olarak bizim de enerjimizi yükseltiyor ve her zaman daha iyilerini geliştirmek için tetikliyor.